Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad
Datum nahlášení
27.11.2019
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nevyvezený kontejner na sklo.JAVOROVÁ
Lokalita závady
Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění náhradního svozu a úklidu okolo.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email