Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněný kontejner na plasty
Datum nahlášení
27.12.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Přeplněný kontejner na plasty v Trnovanské 1301 / 50
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět s žádostí o úklid, byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email