Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dva autovraky
Datum nahlášení
27.12.2018
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Na ulici Bílinská, pod mostem u vchodu do zámecké zahrady se nachází 2 autovraky
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U obou vraků je již vypsána lhůta ze zákona na odstranění která uplyne začátkem ledna 2019 - pak budou vozidla odstraněna vlastníkem komunikace (městem).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email