Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v ulici
Datum nahlášení
27.12.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den již delší dobu nebyl vyvezen tříděný odpad (nádoba na sklo) v Třebízského ulici.
Lokalita závady
ulice Třebízského, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz nádoby na sklo v tomto stanovišti probíhá 1x měsíčně, a to vždy první sobotu v měsíci. V období vánočních svátků je možné, že došlo k jeho dřívějšímu naplnění z důvodu většího množství odpadu, který občané likvidují. Předám svozové společnosti k prověření a zajištění pravidelného svozu. Pokud by zde 1x měsíčně již svoz nedostačoval prosím o upozornění a navýšíme na 1x za 14 dní.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email