NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280124_c43a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Parkování v zakázané zóně

Datum nahlášení
28.01.2024

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Prosím o obnovení, případně o rozšíření žluté zóny, kde je zákaz parkování. V Proseticích, Rovná 251/4 kde je průchod z hlavního, velkého parkoviště k panelovému domu jsou betonové zábrany a vyznačené žluté značení, které ale nikdo nedodržuje a zároveň to nikdo neřeší, včetně městské policie, kterou jsem telefonicky kontaktoval dne 26.1.2024 v 15:21. Hlídka přijela obešla auto a odjela. Auto na místě i s motorkou(stejný majitel) stojí v klidu dál. Maminky s kočárkem nemohou z parkoviště projet, to platí i pro chodce, musí chodit blátem trávou, protože tam neoprávněně stojí vozidla a to prakticky neustále. Bohužel to nikdo neřeší a dělají, že to nikdo nevidí. Přikládám fotografii, jedná se o bílé Mini Cooper s motocyklem pod plachtou. Pokud bych například já zaparkoval ve městě na žluté zóně, tak věřím, že bych se postihu a pokutě určitě nevyhnul...

Lokalita závady
Rovná 251/4, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na místě provedeme obnovu vodorovného dopravního značení pro zdůraznění zákazu parkování.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email