NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280220_2c47

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící odpadkové koše

Datum nahlášení
28.02.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, na začátku uvádím že tato žádost tak úplně nespadá do hlášení závad ale nenašla jsem, kde jinde by se něco takového dalo napsat. Bylo by možné přidat více odpadkových košů do Prosetic? Na to, jak je toto sídliště velké je tu odpadkových košů jen pár - lidé kvůli tomu nesbírají výkaly po svých psech, na zemi lze vidět nepořádek. Domnívám se, že by se s instalací odpadkových košů tato situace mohla změnit.

Lokalita závady
Pod Hvězdárnou 213/11, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Umístění nových odpadkových košů do oblasti Prosetic není problém, jen bychom uvítali, kdyby bylo možné, aby jste nám ukázala místa, na která bychom je měli instalovat. Proto by bylo dobré navštívit nás v úředních hodinách na Odboru životního prostředí, MgM Teplice v Krupské ulici č. p. 346/2 v prvním patře, kde by jsme v mapě určili místa. Děkuji Jurčíková tel.:417510573


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email