Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyhozena popelnice mezi stromy
Datum nahlášení
28.02.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Prevracena a vysypana popelnice ve svahu mezi detskym hristem a altankem nad Botanickou zahradou
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odvoz nádoby byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s. v jejíž vlastnictví nádoba na odpad je.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email