Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Hnizdo vos
Datum nahlášení
28.03.2017
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobry den, dnes jsem si vsimla, ze si delali vosy hnizdo pod domeckem na detskem hristi za opickami. Jedna se o domecek, ktery je u piskoviste. Na prave strane domku zvenku hned u zeme.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na dezinsekci vosího hnízda jsem předala společnosti, která vosí hnízdo odstraní.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email