NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280317_d4a0

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Výmoly - Novoveská

Datum nahlášení
28.03.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, plánuje se oprava ulice Novoveská? Přibližně na úrovni restaurace Rozhled je silnice ve stavu, že se člověk bojí o nápravu automobilu.

Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Proběhne místní šetření.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email