Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Pneumatiky v keři
Datum nahlášení
28.03.2021
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
V keři je několik pneumatik které již nelze normálně vytáhnout, protože jsou již prorostlé křovím.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bolo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..
Pracovníci na úklid bohužel pneumatiky v křoví nenašli. Dle vámi zadané polohy se jedná o pozemek, jenž není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Za udržování pořádku na tomto pozemku je zodpovědný vlastník pozemku.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email