Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nejde otevřít kontejner na plasty
Datum nahlášení
28.03.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Zaseklé víko - není možné otevřít a pohodlně vkládat plastové odpady. Jde o kontejner vzadu za desetipatrákem přímo u zadního vchodu do prodejny hotových jídel Family food.
Lokalita závady
Smetanova 214/4, Teplice, 415 03, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Žádost na opravu nádoby na plast byla předána na dispečink svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email