Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
28.03.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
I přes nahlášenou závadu se odpadky okolo zamčeného kontejnerů,který patří Tržnici jaste více hromadi
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email