Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Stínící větve
Datum nahlášení
28.04.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Větve keře prorůstají k veřejnému osvětlení a tudíž je v okolí tma.
Lokalita závady
ulice Antonína Dvořáka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, keř bude do 12/5/2016 ořezán.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email