NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280417_7181

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Hygiena - odpad, popelnice

Datum nahlášení
28.04.2017

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den. Již několik let bojuji s naprosto nevyhovujícími podmínkami pro život a to díky nevhodné poloze popelnic! Vzhledem k neuveritelnemu zápachu a odpudivemu hmyzu, není možné ani větrat. Nehledě na to, že se na stejné strane nacházejí kuchyně celého domu. Nikdo to neřeší a nechce s tím nic mít. O pravidelnem pohledu na zadky trčící z popelnic, nemluvě... Pomůžete? Nebo snad hygiena???

Lokalita závady
ulice gen. Svobody, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, vzhledem k tomu, že svoz komunálního odpadu je v tomto stanovišti nastaven na 3x v týdnu, měl by být zápach z nádob na nejvyšší možnou míru eliminován. Bohužel v dosahu není jiná plocha ve vlastnictví Statutárního města Teplice, vhodná k přemístění stanoviště nádob. Ve vlastnictví města je v okolí Vašeho domu pouze chodník (včetně zálivu, kde jsou nádoby umístěny nyní) a komunikace. Pozemky zeleně přilehlé k Vašemu domu jsou ve vlastnictví SBD Mír. V případě přemístění nádob v rámci zeleně by tedy toto rozhodnutí muselo učinit SBD Mír, jako vlastník pozemku a vybudovat nové stanoviště na své náklady. Jednalo by se však o přemístění pouze o pár metrů.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email