Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa č. 1633
Datum nahlášení
28.04.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa číslo 1633 v ulici Purkyňova v křižovatce s ulicí Břetislavovou stezkou.
Zjištěno dnes v 28.4.2018 v 23:11.
Lokalita závady
Purkyňova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email