NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280419_6f63

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Křoviny nám padají na náš pozemek v zadním traktu U Hadích lázní 66

Datum nahlášení
28.04.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Odstranění náletových křovin v ul.Kmochova cesta v ohybu silnice vlevo.Křoviny byly již v minulosti několikrát jen řezány.Bylo by dobré odstranit je definitivně

Lokalita závady
ulice Kmochova cesta, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/5/2019 proběhne místní šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email