NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280419_71dc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Označený žlutý pruh na silnici

Datum nahlášení
28.04.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Málo vyditelný žlutý pruh před výjezdem z garáže.

Lokalita závady
ulice U Hadích lázní 1114/66, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Zmíněné dopravní značení zařadíme do plánu na obnovu.

Přeji příjemný den

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email