Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odstavený vrak
Datum nahlášení
28.04.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Pod přemostěním na ulicí Bílinská u vchodu do Zámecké zahrady stojí odstavený vrak značky Mercedes.
Lokalita závady
Bílinská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email