NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280421_13c9

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Nebezpečná komunikace

Datum nahlášení
28.04.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dlouhá ulice u finančního úřadu: není to závada, ale trvalý stav, nepochopitelně "zafixovaný" nedávnou rekonstrukcí: Je to klíčová spojnice pro pěší i cyklisty mezi centem a zbytkem města . 2 úzké chodníky, na kterých se sotva vyhnou 2 lidi, natož kočárky nebo invalidní vozíky (a lidí je tam dost). Úzká silnice s parkováním na obou stranách, kde se nevejde ani auto a kolo vedle sebe . Jednosměrka -nelze projet na kole na Zámecké náměstí. Tzv. pěší zóna, o které nikdo neví, zkuste si jít někdy pěšky prostředkem (a ano, na náměstí je cedule, ale tak, že si ji asi nevšimnete). Návrh řešení: ideálně udělat opravdovou pěší zónu bez aut . Nebo alespoň: zrušit parkovací místa (kolik tam parkuje aut x kolik tam chodí lidí?), udělat pruh pro lidi a pruh pro cyklisty ( obousměrný), jasně označit, že se jedná o pěší zónu a lidi mají přednost (i to tam tak napsat, režim chování v teplických "pěších" zónách stejně nikdo nechápe). Děkuji. Prosím projděte se tam někdy odpoledne + prosím o vyjádření. M. Matějková

Lokalita závady
Dlouhá 66/37, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, v tomto případě se opravdu nejedná o závadu. Situaci ve městě známe a netěší nás. Řešení však není tak jednoduché, jak se možná jeví.
Tato aplikace slouží k hlášení závad a ne ke komunikaci s úřadem nebo jednotlivými úředníky.

Děkujeme za pochopení

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email