NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280422_8aa2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vrak vozidla

Datum nahlášení
28.04.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Před Hotelovou školou stojí už několik týdnů vrak vozidla - vepředu bez SPZ, vylomené okénko u řidiče, prázdná pneumatika vzadu vlevo.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno MP, a bude-li se jednat o vrak, bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email