NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280424_d860

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dost velka dira na fregventovane silnici

Datum nahlášení
28.04.2024

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobry den ,tak bych chtela nahlasi ,ze pred zastavkou mhd Pluto v Trnovanech je pomerne velka dira na silnici. Je natolik velka,ze se trolejbusy vyhyvaji a tim stoji daleko od chodniku a pro invalidy fakt dost daleko.spaltne se nastupuje.

Lokalita závady
Přítkovská 1652/1, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Řešíme odstranění závady. Děkujeme za pochopení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email