NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280519_bedf

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zlomená větev šeříku

Datum nahlášení
28.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Větev přerostlého šeříku se zlomila před hlavním vchodem Slovenská 2649.Šeřík je třeba ořezat a větev odvézt.Děkuji.

Lokalita závady
ulice Slovenská 2649, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 30/5/2019 proběhne místní šetření, o dalším postupu Vás budu poté informovat. S pozdravem V. Pillerová


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email