NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280519_d9f6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlý keř

Datum nahlášení
28.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
U zadního vchodu Slovenská 2649 je přerostlý keř.

Lokalita závady
ulice Slovenská 2649, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 30/5/2019 proběhne místní šetření, o dalším postupu Vás budu poté informovat. S pozdravem V. Pillerová


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email