NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280624_b98b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlý chodník

Datum nahlášení
28.06.2024

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Propadlý chodník Zrenjaninská 300

Lokalita závady
Zrenjaninská 300/20, Teplice, 415 03, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude zadáno k opravě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email