Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zarostlé dopravní zrcadlo
Datum nahlášení
28.07.2020
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den,
na křižovatce Palackého a 14.října větve stromů zakrývají rozhled v dopravním zrcadle. Zrcadlo je nyní nefunkční
Lokalita závady
Palackého, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email