NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

280722_dc3c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
28.07.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V chodníku i domu č. 1655/5 v ul. J.Šafaříka je díra v chodníku po odstraněném stromu. Oprava již byla několikrát provedena, ale evidentně nekvalitně.

Lokalita závady
Josefa Šafaříka 1409/14, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a bude zjednána náprava.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email