Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rušení klidu, obtežování
Datum nahlášení
28.08.2020
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den
Trápí nás již třetím rokem nekonečná soukromá stavba rodiného domu ruského občana(překupník družtevních bytů) za botanickou zahradou u Janáčkových sadů kteránon stop tři roky od pondělí do soboty od rána do večera naši bytovku obtěžuje velice výrazným hlukem všeho nářadí a techniky co snad na stavbu existuje (nemužemsi po težké práci ani zdřívnout a nabrat sílu), prachem nemůžeme větrat , neustále zaprašená okna znečištěná auta, nepořádkem, rozježděnou zelení od nákladních vozů , zničenou příjezdovou komunikaci, zničenou louku za domem ze které si dělá odstavné parkoviště, při deštích se vyplavuje ze stavby velké množstvý vody které degraduje již tak zničenou komunikaci. Prosíme o nápravu, domluvu, pokutu cokoliv co nám umožní normálně žít na tak krasném místě. Platíme zde nemalé nájemné za lokalitu kde není je hezky ale absolutně žádný klid, není kde parkovat...
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Váš podnět byl předán odboru ÚPSŘ, do jehož gesce Vámi popsaná problematika spadá.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email