Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
28.09.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
V ulici U Zámečku v Sobědruhách nesvítí lampa číslo 0466.
Lokalita závady
ulice U Zámečku, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada budě odstraněna
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email