Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekané trávníky
Datum nahlášení
28.09.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V prostoru Moskevského náměstí nejsou posekané trávníky, přerostlá tráva prorůstá a ničí i letos vysázené okrasné dřeviny (směrem do Liberecké ulice)
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Při místním šetření byla tráva již posekána.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email