Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Kmen stromu
Datum nahlášení
28.11.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den ,po vybudování chodníku,zůstal neodklizen veliký kmen s kořeny
Lokalita závady
ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož se nejedná o černou skládku, byl Váš podnět předán na oddělení investic a realizací k dořešení.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email