Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa VO
Datum nahlášení
28.11.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa 0441 v ulici Lounská. Děkuji za vyřízení.
Lokalita závady
ulice Ruská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email