NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

281120_8b03

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neprořezaná zeleň

Datum nahlášení
28.11.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Na Moskevském náměstí u cesty ke garážím je vzrostlá zeleň, která by potřebovala prořezat, především nízký nálet pod stromy, který zasahuje do cesty a zakrývá dopravní značku.

Lokalita závady
Liberecká ev. č. 1968, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena dne 3/12/2020 na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email