NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

281122_0bda

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovrak

Datum nahlášení
28.11.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den. U garáží v Řetenicích někdo odložil autovrak.

Lokalita závady
Bratislavská ev. č. 94, Teplice, 415 03, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno MP a dále bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email