NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290118_2cd8

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Vyvrácený semafor

Datum nahlášení
29.01.2018

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Semafor pro chodce je vyvrácený. Spadne?

Lokalita závady
Hrázní, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

O vychýlení sloupku semaforu samozřejmě víme, jedná se pozůstatek po dopravní nehodě. Bohužel v poslední době došlo k většímu počtu dopravních nehod, které zapříčinily destrukci i jiných sloupků semaforů po městě s daleko fatálnějšími následky. V návaznosti na tento fakt je v současné chvíli náš správce signalizace, společnost Marius Pedersen, bez potřebných náhradních dílů, na které jsou dlouhé čekací lhůty (zejména na samotné sloupky). Po dodání všech potřebných náhradních dílů samozřejmě dojde k narovnání do správné polohy. O jeho samovolné spadnutí se bát nemusíte, sloupek má poměrně hluboké základy.
Přeji hezký den.

S pozdravem, Jakub Číže

Stožár po dopravní nehodě na konci března, která způsobila jeho totální destrukci, kompletně vyměněn.

S pozdravem, Jakub Číže


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email