NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290122_b2d8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odstavený autovrak v ulici A.Dvořáka

Datum nahlášení
29.01.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, v ulici A.Dvořáka stojí dlouhodobě odstavené auto bez SPZ.

Lokalita závady
Antonína Dvořáka, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo překontrolujeme přes MP Teplice.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email