NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290123_cb9d

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Sedačková houpačka na dětském hřišti na Luně

Datum nahlášení
29.01.2023

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Dobrý den, měla bych dotaz. Před dvěma lety jsem psala žádost, zda by bylo možné na dětské hřiště na Luně a v Krušnohorské ulici umístit sedačkovou houpačku pro nejmenší. V této lokalitě bydlím a bydlí tu i jiné maminky s batolaty a žádná atrakce pro nejmenší děti tu prostě není a to že je na hřištích dostatek prostoru. Paní (možná Vy), mě poslala do Verdunské ulice, takže na opačnou stranu města, do Hudcova, o tom ani nemluvě, k botanické, kde jsem takovouto houpačku ani pod lupou nenašla, do Gagarinovi ulice, kde je to jen na kolotoči a na Valech. Ale na to, abych zhoupla dítko, se mi objíždět město opravdu nechce. No a v Pá jsem navštívila hřiště U Opiček a jako zázrakem po tolika letech, tam jedna taková vyrostla, sice jedna, ale aspoň to. Tak se chci tedy zeptat, zda by bylo možné takovouto houpačku konečně umístit i na tyto 2 hřiště (Krušnohorská a Luna)? Mockrát děkuji za odpověď a doufám, že to bude vyřízeno kladně.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Osazení houpačky pro batolata na hřiště Krušnohorská a Obránců míru necháme prověřit revizním technikem. Pokud se na jednotlivých hřištích najde pro umístění houpačky dostatek prostoru, dojde k doplnění tohoto herního prvku, a to dle financí v rozpočtu buď ještě v roce 2023 nebo v roce 2024.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email