Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Pozkozeny chodnik
Datum nahlášení
29.03.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobry den,
chtela bych nahlasit zavadu chodniku temer v cele ulici Habrova na Nove Vsi. Pokud se tomu da jeste rikat chodnik. Chodnik je plny der, bouli, ktere sice oznacite sprejem, ale to cloveku v noci prilis nepomuze. S kocarkem se po teto komunikaci neda ani poradne jezdit, pokud nechcete mit dite cele vyklepane. Nikde v Teplicich jsem nevidela tak otresny chodnik jako tady. Vecne se cpou penize do centra, ale na Novou Ves se kasle. Udelejte s tim uz konecne neco.
S pozdravem
Eliska Pelikanova
Lokalita závady
ulice Habrová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava celého chodníku v Habrové ulici bude realizována v letošním roce.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email