NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290319_6959

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice, díra.

Datum nahlášení
29.03.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V silnici naproti poště Dubská 3094/1 je díra v silnici, jako by chyběla vrstva asfaltu. Fotografii bohužel nemám. Zadal jsem přibližnou pozici na mapě.

Lokalita závady
ulice Dubská 356/2, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email