NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290517_2967

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Parkování v zóně

Datum nahlášení
29.05.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Občas by mohla projet MP a rovnou při kontrole také projet dolů ke sklárně, kde přímo v křižovatce /žlutá zóna/ parkují auta a autobusy - klienti Hotel Helena - blbě se pak vyjíždí a člověk se tak spoléhá jen na umístěné zrcadlo. Často se tento zákaz nerespektuje ...

Lokalita závady
ulice Stará Duchcovská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předáme na MP s požadavkem o provedení zvýšené kontroly v uvedené lokalitě.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email