NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290517_d525

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Zarostlá dopravní značka

Datum nahlášení
29.05.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Při cestě Bystřanskou ulicí z Prosetic do Teplic není vidět zarostlá dopravní značka "konec sedmdesátky!. Je to za mostem, před odbočkou do ulice U Zámecké zahrady.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. uvedený úsek je zahrnut v plánu údržby na tento týden.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email