Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zlomený veřejný sušák na prádlo
Datum nahlášení
29.05.2019
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Zlomena kovová konstrukce sušáku, zbytek kouká ze země ven a je to ostré a rezavé, nebezpečné pro dospělé osoby, děti a psy. Je to tu více jak dva mesice minimálně. Lze vložit pouze jedno foto.
Lokalita závady
ulice Zrenjaninská 353/9, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala kompetentní referentce odboru dopravy, která zajistí odstranění konstrukce.
Děkuji za pochopení
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email