NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290519_5428

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Špatný výhled při výjezdu z parkoviště

Datum nahlášení
29.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Větve stromů brání výhledu přes dopravní zrcadla při výjezdu z parkoviště v ul. Trnovanská.

Lokalita závady
ulice Trnovanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email