Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
ODPAD NA ULICI
Datum nahlášení
29.05.2019
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Vyházený odpad ze dvou kontejnerů dětské kliniky před lékárnou.Nutné.Děkujeme.
Lokalita závady
ulice Husova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informaci jsme předali úklidové společnosti Marius Pedersen, úklid bude ještě dnes.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email