NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290520_7175

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkaní nory v trávníku

Datum nahlášení
29.05.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
V trávníku mezi chodníkem a silnicí před domem v Jugoslávské ulici č. na několika místech jsou nory od potkanů. Cedulku o provedené deratizaci jsem nikde neviděla. Foto mi nelze vložit- když kliknu na vybrat soubor, naskočí mi fotoaparát, ale já už tam nejsem...

Lokalita závady
Jugoslávská 1941, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Podnět na provedení deratizace v ulici Jugoslávská, dle mapy v okolí domu čp. 1941/3, byl předán odborné firmě.
Deratizace byla provedena dne 01.06.2020.

Pěkný den.
Bc. Havlínová Tereza


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email