Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá zem, vedle kanálové šachty
Datum nahlášení
29.07.2019
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
U kanálové betonové šachty je propadlá zem, kam by se mohlo propadnout dítě nebo zvíře. Bohužel jsem u sebe neměl nic k nafocení. Místo je v trávníku mimo komunikaci pod ulicí Kpt. Jaroše. Při velkých deštích se "vyvalují" splašky z tohoto otvoru.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již prověřujeme vlastníka zařízení.
Děkuji za pochopení
Dobrý den, dle hlášení pracovníka SčVK byla závada již opravena - místo budou i nadále monitorovat.
Hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email