Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý kanálový kryt
Datum nahlášení
29.08.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Nově vybudovaný kanál je propadlý o cca 5 cm oproti povrchu asfaltové komunikace, kde budou projíždět stovky vozidel denně
Lokalita závady
ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email