Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé křoví
Datum nahlášení
29.08.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,přerůstající křoví stíní veřejnému osvětlení,dále prorůstá i do schodiště.V noci nepříjemné zákoutí.
Lokalita závady
ulice Potěminova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento pozemek, není v majetku Statutárního města Teplice. Vlastník tohoto pozemku bude vyzván ke sjednání nápravy.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email