Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky na schodišti
Datum nahlášení
29.08.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Odpadky na schodišti plavecká hala -skalky schodiště neustále zabordelené
Lokalita závady
Elišky Krásnohorské 1095/16, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid bude proveden dnes 1.9.2020.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email