NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

290916_0573

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Chybějící značka

Datum nahlášení
29.09.2016

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, prosím o prověření přednosti na křižovatce na ulici Husova (z rekonstruovaného parkoviště od obchodu OKEY již není řešena přednost žádnou značkou, od obchodního domu Kaufland ano, na ulici Husova z obou stran taktéž není přednost nikterak řešena...) Děkuji.

Lokalita závady
ulice Husova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
V uvedené záležitosti bude provedeno místní šetření po kterém budou učiněna příslušná opatření.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email