Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky
Datum nahlášení
29.09.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nahazene odpadky v zadni casti (nakladove rampy) arelu byvale Delty v ul.Antala Staska. Konkretne toto misto je mezi druhym blokem panel.domu a arealem Delty(smer od kostela). Nicmene sem videla ze odpadky jsou skoro v kazdem rohu po cele delce. Pracovnici Marius Pedersen uklizeji inkriminovany pruchod ale zadni casti a rohy nejsou nejspis v jejich kompetenci.
Lokalita závady
ulice Antala Staška, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek, na který upozorňujete není na pozemcích ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Žádost o úklid tohoto nepořádku jsem předala na majitele nemovitosti. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email